Wykorzystaj algorytmy stworzone przez najlepszych traderów na rynku kryptograficznym.

Codziennie inwestorzy i traderzy dokonują zautomatyzowanych transakcji o wartości ponad 500 milionów dolarów.

 
Budujesz własną strategię handlową? Skorzystaj więc z najbardziej zaawansowanych na świecie narzędzi do tworzenia strategii handlowych w połączeniu z szybkim silnikiem "auto - trade". Twórz i wdrażaj swoje strategie handlowe.

 Zarabianie na rynkach jest naprawdę trudne. 96% handlowców traci pieniądze. Po spędzeniu niezliczonych godzin przed wykresami próbując szukać „dobrych punktów wejścia” – można faktycznie się…zmęczyć.

 Dlatego, aby odnieść sukces, każdy trader w swoim zasięgu – potrzebuje kilku rzeczy. Dobrej infrastruktury do handlu oraz odpowiednich do tego narzędzi.

Poniższe platformy, dają Ci możliwość przetestowania swoich strategii na wiarygodnych danych historycznych z wielu giełd i ponad 2000 aktywów.

 

 

 Uprość sposób zarządzania portfelem, automatyzując strategie handlowe z botami do kryptowalut

 

Kopiuj najlepszych inwestorów na świecie

Automatycznie kopiuj najlepszych handlowców kryptowalut na platformach handlu społecznościowego, które zostały stworzone z myślą o prostym zarządzaniu portfelem.


Zarządzaj rosnącym portfolio

Bez względu na Twoje doświadczenie z kryptowalutami, botymoga pomóc Ci zbudować strategię portfela, śledzić wydajność i monitorować rynek.

 

Większość botów w swoim zamiarze ma na uwadze Twoje bezpieczeństwo. Każdy klucz API jest bezpiecznie szyfrowany i przechowywany przy użyciu sprawdzonych sprzętowych modułów bezpieczeństwa (HSM) FIPS 140-2 w celu ochrony poufności i integralności kluczy API do wymiany. Boty wymaga ją jedynie możliwości odczytu danych i dokonywania transakcji, więc Twoje środki nie mogą zostać usunięte z giełdy.

 

Boty to: Kup taniej! - Sprzedaj drożej?! Short, Long, Grid, Kapitalizacja?

Otóż nie tylko!

 

Wykorzystaj Arbitraż Kryptograficzny który jest świetną okazją inwestycyjną. Polega na wykorzystaniu różnicy między cenami kupna i sprzedaży na różnych giełdach kryptowalut. Wykorzystaj– w pełni zautomatyzowane systemy do śledzenia spreadów na wielu giełdach jednocześnie, aby znaleźć najlepszą cenę kupna i sprzedaży wybranych walut cyfrowych.

 

 

 Jak rozpocząć współpracę z Botami Crypto?

 

 Rejestrujemy się na danej platformie. W większości przypadków podłączamy swoje klucze API z giełdy.

 

 Tworzymy strategię.

 

Stwórz swoją strategię handlową lub sprawdź istniejące auto - strategie.

 

Uzupełnij saldo podłączonej giełdy i rozpocznij testowanie bota. Zazwyczaj mamy dostępną opcję DEMO. Warto najpierw z niej skorzystać, zanim rozpoczniesz działanie na 100%!

 

Zatrudnij algorytm bota i ...odpocznij!


 

  Co otrzymasz po rejestracji w poniższych platformach?

 

Monitor

Nowoczesne, intuicyjne pulpity nawigacyjne, w których uzyskasz pełny przegląd swojego handlu i bota.

Handel

Sprawdzisz swoje wszystkie, potencjalne transakcje. Łatwo dostosujesz je w konfiguracjach za pomocą wielu samouczków.

Statystyki

Znajdziesz podgląd swoich zakupionych crypto - monet w pracy. Zazwyczaj wszystko odbywa się "live" w połączeniu z wykresami.

Giełdy

Wykorzystaj do pracy wiele giełd. Każdy ma swoją ulubioną, dlatego też z pewnością nie będziesz mieć problemów z doborem tej odpowiedniej.

Kopiowanie

Wiele osób chce postawić swoje pierwsze kroki w branży krypto. Nie mają doświadczenia - ALTERNATYWA!? - Skorzystaj z AUTOKOPIOWANIA Traderów.

Config- Strategie

Przełączaj się między ustawieniami - podstawowym i zaawansowanym edytorem. Wykorzystaj wiele opcji i możliwości pracy botów na olbrzymiej bazie strategii.

 

Automatyczne Boty to fajny dodatek do naszej pracy w sieci. Ale.......

 

 

Innowacyjne boty do handlu kryptowalutami - SPRAWDZAM TE AUTOMATY!